projektpraca.eu

Kierownik Działu Handlowego

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 31 sierpnia 2016
  • Ważna do: 30 września 2016

Opis stanowiska pracy

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na rynku polskim firmą w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa produkowanej żywności. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych ludzi, którzy wzbogacą Nasz obecny zespół handlowców o swoją energię, wiedzę oraz umiejętności. Kierownik Działu Handlowego Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Nadzór nad działem handlowym i oragnizacja pracy działu hadlowego. Planowanie i działania w celu pozyskiwania nowych Klientów zgodnie z zakładanymi celami. Realizowanie założonych planów sprzedaży poprzez nadzór i realizację działań zespołu. Budowanie dobrych relacji z kluczowymi klientami nadzór nad zachowaniem odpowiednich standardów jakościowych obsługi klienta. Analizowanie rynku w celu poszukiwania nowych szans na rozwój sprzedaż, Odpowiedzialność za rozwój oraz weryfikację i kontrolę pracy podległego zespołu, Przygotowanie raportów z prowadzonych działań, tworzenie planów pracy, raportów z wizyt i innych.

Wymagania

Wymagania: Doświadczenie w branży hygieny lub zaopatrzenia zakładów produkcji spożywczej. Umiejętności budowania trwałych relacji z klientami, Doświadczenia w zarządzaniu zespołem, Czynne prawo jazdy kat. B, Nastawienie na osiąganie wyników, Umiejętność organizacji pracy w terenie. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę, Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji, Pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań, Narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań.