projektpraca.eu

Konsultant Infolinii Medycznej

CRAFTS
  • Dodano: 29 sierpnia 2016
  • Ważna do: 11 września 2016

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS poszukuje, dla swojego Klienta w Kielcach, kandydatów na stanowisko: Konsultant infolinii medycznej (miejsce pracy: Kielce, centrum) Obowiązki: - telefoniczna obsługa Pacjentów, - umawianie badań i konsultacji, - informowanie o przygotowaniu do badań i zabiegów, - przedstawianie oferty placówki. Oferujemy: - stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - wynagrodzenie godzinowe oraz prowizję i konkursy finansowe, - możliwość ustalenia indywidualnych godzin pracy, - szkolenie przygotowujące do stanowiska w ramach godzin pracy, - możliwość rozwoju i awansu (rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska), - atmosferę współpracy w zespole.

Wymagania

Wymagamy: - dobrej dykcji oraz kultury języka, - umiejętności komunikacyjnych, - postawa prokliencka, - doświadczenia w obsłudze Klienta, - gotowości do pracy w wybrane dni weekendowe w miesiącu (2-3 dni), - rzetelności, skrupulatności i odpowiedzialności.