projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy

Krispal Serwis
  • Dodano: 26 sierpnia 2016
  • Ważna do: 31 sierpnia 2016

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię Przedstawiciela Handlowego Do obowiązków Przedstawiciela należeć będzie: - Pozyskiwanie nowych dostawców palet używanych - Kupowanie palet używanych / uszkodzonych z rynku wtórnego - Dbanie o dobry wizerunek firmy - Transport zakupionych palet do siedziby firmy Do Dyspozycji Przedstawiciel Otrzyma -samochód służbowy -telefon komórkowy Stałe wynagrodzenie miesięczne + premie za wynik

Wymagania

Wymagania: wykształcenie średnie znajomość topografii województwa świętokrzyskiego znajomość firmy, produktów i jej środowiska zewnętrznego będzie dodatkowym atutem bardzo dobra organizacja pracy otwartość, komunikatywność i kreatywność nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz pro ? klienckie nastawienie dyspozycyjność (praca w terenie) inicjatywa oraz umiejętność szybkiego działania (również w sytuacjach stresowych) znajomość technik sprzedaży, negocjacji i obsługi Klienta potwierdzone efekty sprzedażowe prawo jazdy kat. B Cv + List motywacyjny + zdjęcie proszę wysyłać na adres: rekrutacja@krispal.pl Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę KRISPAL SERWIS. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. nr 133 poz.883)? Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.