projektpraca.eu

Pilarz - Drwal - praca we Francji

Sidrom Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 sierpnia 2016
  • Ważna do: 09 września 2016

Opis stanowiska pracy

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677. W chwili obecnej rekrutujemy na stanowiska: Pilarz, drwal 2 osoby - praca we Francji Do obowiązków zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie: wycinka topoli - grube drzewa, teren równinny. Pracodawca zapewnia: - Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę francuskiego - Wynagrodzenie 1350 euro netto miesięcznie - Sprzęt do wykonywania pracy - piły, paliwo itp. - Opiekę koordynatora przez cały okres umowy - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: busko@sidrom.net wpisując "Pilarz, drwal - praca we Francji " w temacie wiadomości Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel: 41 370 8018 kom: 519 731 822

Wymagania

Wymagane: - Doświadczenie w pracy na stanowisku pilarz - drwal - Uprawnienia zawodowe - kurs pilarza - Umiejętność kubikowania drewna - Własna odzież ochronna - Prawo jazdy kat. B (1 samochód na 2 osoby) - Zaangażowanie i chęć do pracy - Dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy - docelowo 12 miesięcy pracy.