projektpraca.eu

MECHANIK PRZEMYSŁOWY / KONSERWATOR

ImpactJOB
  • Dodano: 29 lipca 2016
  • Ważna do: 25 sierpnia 2016

Opis stanowiska pracy

ImpactJOB to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś. Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: MECHANIK PRZEMYSŁOWY / KONSERWATOR Lokalizacja: różne lokalizacje Ilość wakatów: 25 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -Naprawa i konserwacja linii produkcyjnych (linie montażowe) -Demontaż i montaż maszyn na produkcji -Montaż osprzętu elektronicznego i sprzętu produkcyjnego

Wymagania

WYMAGANIA: -Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie -Mile widziane wykształcenie kierunkowe -Dokładność, punktualność, precyzja -Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) -Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny) ZAPEWNIAMY: -Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą -Pełny pakiet socjalny -Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + dieta dzienna) -Zakwaterowanie -Pomoc w organizacji wyjazdu -Stałą opiekę ze strony ImpactJOB KONTAKT: Telefon: +48 500 748 571 Telefon: +48 500 749 024 Telefon: +48 500 748 285 Aplikuj: http://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/235076/0/1