projektpraca.eu

Kierownik Sklepu Lee Cooper Galeria Echo

Lee Cooper
  • Dodano: 28 lipca 2016
  • Ważna do: 07 sierpnia 2016

Opis stanowiska pracy

Firma o zasięgu ogólnopolskim posiadająca sieć sklepów odzieżowych w związku z rozwojem sieci sprzedaży zatrudni osoby na stanowisko: Kierownik Sklepu Miejsce pracy: Galeria Echo ul. Świętokrzyska 20, 25-406 Kielce

Wymagania

Wymagania: warunek konieczny: doświadczenie w branży odzieżowej minimum rok min. roczne doświadczenie na stanowisku kierownika sklepu lub działu (preferowane osoby z doświadczeniem w branży odzieżowej, sportowej) doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, produktem doświadczenie w zarządzaniu personelem, zdolności analitycznego myślenia, umiejętności podejmowania szybkich, samodzielnych decyzji, dyspozycyjność, zaangażowanie, wykształcenie min. średnie, dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. angielskiego Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju wraz z rozwojem struktur firmy, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i pakiet premiowy