projektpraca.eu

Murarz, cieśla, zbrojarz- Niemcy

Ruben-Bau SP. Z O.O.
  • Dodano: 28 lipca 2016
  • Ważna do: 29 lipca 2016

Opis stanowiska pracy

Polska firma poszukuje doświadczonych murarzy, cieśli i zbrojarzy do pracy w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Zakres wykonywanych prac: murowanie, zbrojenie, szalowanie, betonowanie. Oferujemy: stałą i legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe, regularne płatności), opiekę biura.

Wymagania

Wymagania: preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat, min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, sumienność, rzetelność w pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, brak nałogów, mile widziana znajomość języka niemieckiego. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717 lub 537-576-392