projektpraca.eu

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E

Plus Kadra
  • Dodano: 27 lipca 2016
  • Ważna do: 31 sierpnia 2016

Opis stanowiska pracy

Obecnie oszukujemy kierowcy w transporcie międzynarodowym. Osób, które lubią być w trasie i nie boją się wyzwań. Kierowca na tym stanowisku wykonywać będzie trasy na terenie Europy.

Wymagania

Wymagania: ukończone 21 lat, karta kierowcy, prawo jazdy kat. C+E, prawo jazdy na kraje UE, doświadczenie w transporcie międzynarodowym, aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy, aktualne badanie psychologiczne. OFERUJEMY: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Wynagrodzenie stało premiowe, pracę na terytorium UE, kompleksowe szkolenie w zakresie jazdy Eco Driving, pracę ze sprzętem najwyższej jakości o nienagannym stanie technicznym, system pracy 5 dni poza granicami Polski, sobota - niedziela w Polsce,atrakcyjne wynagrodzenie ( postawa plus dieta za każdy dzień poza granicami UE) plus premia za ECO Driving. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy, wraz z uwzględnieniem w temacie nazwy stanowiska.