projektpraca.eu

Doradca ds. Umawianie spotkań - bez doświadczenia

Call&More Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 czerwca 2016
  • Ważna do: 10 lipca 2016

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy osoby poszukujące stabilnej pracy która zagwarantuje wysokie wynagrodzenie. Praca polega na telefonicznym umawianiu spotkań dla Największej Szkoły Językowej w Polsce. Zatrudnimy osoby bez doświadczenia! Oferujemy: Wysokie zarobki: - stała podstawa ( 1750 zł brutto), - system prowizyjny ( + 1000 zł) Darmowe zajęcia z Języka angielskiego Zwroty za bilety miesięczne Dogodną lokalizację, miejsca pracy (centrum miasta).

Wymagania

Wymagamy: - dobrej dykcji, - komunikatywności. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - wyślij CV! Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, Poz. 883).