projektpraca.eu

Sekretarz szkoły ds. prezentacji oferty edukacyjnej

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK "Szkoły za Darmo"
  • Dodano: 30 czerwca 2016
  • Ważna do: 06 lipca 2016

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJWIĘKSZEJ SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W POLSCE! Zakres obowiązków: Telefoniczna i osobista obsługa klienta, Wysoka orientacja na potrzeby klienta, Pomoc w przygotowywaniu materiałów informacyjnych dla odbiorców usług edukacyjnych, Dystrybucja materiałów promocyjno - informacyjnych, Wspieranie pozostałych pracowników sekretariatu w ich działaniach

Wymagania

Oczekujemy: Znajomości pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word), Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do regularnego wykorzystywania samochodu prywatnego do celów służbowych (zwrot kosztów zgodnie ze stawką ustawową), Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy, Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole Nastawienia w pracy na realizację wyznaczonych celów Gotowości do prowadzenia wystąpień publicznych Mile widziane: Uczestniczenie w praktykach i stażach, Udział w wolontariatach, Działalność w organizacjach studenckich, Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Atrakcyjny system premiowy System szkoleń wdrożeniowych Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na bardzo dobrych warunkach, Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy) Różnorodność działań i dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji Możliwość rozwoju zawodowego