projektpraca.eu

Menager projektu

biuro
  • Dodano: 29 czerwca 2016
  • Ważna do: 14 lipca 2016

Opis stanowiska pracy

Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży i lubisz działać sam, zgłoś się do Nas. Zadania: pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi klientami tworzenie bazy potencjalnych klientów planowanie działań i dążenie do określonych celów raportowanie pracy własnej i podległego zespołu motywowanie, kierowanie podległym zespołem rekrutacja, szkolenie pracowników Wymagania: zdolności organizacyjne umiejętność pracy pod presją czasu doskonałe kompetencje interpersonalne umiejętność budowania i utrzymania pozytywnych relacji prawo jazdy kat. B - Własna działalność gospodarcza, - Doświadczenie w prowadzeniu grupy handlowców, - Komunikatywność, - Przedsiębiorczość Oferujemy ? profesjonalne szkolenia ? ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ? możliwość rozwoju zawodowego ? wsparcie doświadczonego zespołu Przyślij swoje CV a my zaprosimy Cię na rozmowę i przedstawimy wszystkie szczegóły