projektpraca.eu

Spawacz metodą TIG- darmowy kurs+3 miesięczny staż zawodowy

Aktywne Świętokrzyskie
  • Dodano: 31 maja 2016
  • Ważna do: 05 czerwca 2016

Opis stanowiska pracy

To już ostatnie wolne miejsca do kursu: "Spawacz metodą TIG". Jeśli spełniasz kryteria udziału w projekcie- nie zwlekaj, dzwoń, zapisz się, zdobądź zawód który gwarantuje stabilną pracę!

Wymagania

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, długotrwale bezrobotnych oraz nieaktywnych zawodowo, które ukończyły 29 rok życia. Dodatkowym kryterium to zamieszkiwanie na terenie jednego z powiatów: M. Kielce, kielecki, ostrowiecki, opatowski, skarżyski, starachowicki lub konecki. Nabór już ruszył!!!! Liczba miejsc ograniczona. W ramach projektu oferujemy kompleksowe wsparcie: 1. Identyfikację potrzeb, problemów zawodowych przez doradcę zawodowego. 2. Pośrednictwo pracy. 3. Kursy zawodowe (ze stypendium szkoleniowym): - spawacz metodą TIG, - masażysta, - opiekun osób starszych, -operator maszyn i urządzeń odlewniczych, - instalator systemów fotowoltaicznych, - inne 4. 3-miesięczne staże zawodowe (ze stypendium stażowym).