projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

PP-U KIEL-TECH SP. Z O.O.
  • Dodano: 31 maja 2016
  • Ważna do: 30 czerwca 2016

Opis stanowiska pracy

PP-U KIEL-TECH SP. Z O.O. zatrudni przedstawiciela handlowego. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon); - stałe wynagrodzenie podstawowe; - premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych; - możliwość podnoszenia swoich kompetencji (szkolenia);

Wymagania

Wymagamy: - obligatoryjnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum trzy lata; - bardzo dobra znajomość branży metalowo-narzędziowej; - mile widziani handlowcy z własną bazą kontaktów; - czynne prawo jazdy kategorii B; - dobra znajomość topografii terenu; - profesjonalizm w działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi klienta; - systematyczny monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów oraz działalności firm konkurencyjnych - nastawienie na osiąganie wyników oraz duża motywacja do pracy.