projektpraca.eu

Pracownik produkcji w piekarni - Kielce

Adecco Poland
  • Dodano: 31 maja 2016
  • Ważna do: 30 czerwca 2016

Opis stanowiska pracy

Zadania: - Wkładanie i wyjmowanie wyrobów z pieca; - Pakowanie pieczywa; - Pomoc w przygotowywaniu wyrobów piekarni; - Czyszczenie blach oraz inne prace produkcyjne.

Wymagania

Nasze wymagania: - Wysoka motywacja do pracy; - Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność; - Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym; - Gotowość do pracy w weekendy; - Aktualna książeczka sanitarno ? epidemiologiczna + orzeczenie do celów sanitarno -epidemiologicznych - wymóg konieczny; Klient oferuje: - Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową; - Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6), - Stawka 11 zł brutto/ godz. Pracownik zyskuje: - Wstępne szkolenia przygotowujące do pracy; - Możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę; - Terminowo wypłacane wynagrodzenie; - Atrakcyjne kupony rabatowe dla stałych pracowników