projektpraca.eu

Specjalista ds. Klientów Korporacyjnych

Katarzyna
  • Dodano: 27 maja 2016
  • Ważna do: 05 czerwca 2016

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem na rynku w profesjonalnej obsłudze klienta oraz realizacji kampanii marketingowych dla Największe Grupy Medialno ? Telekomunikacyjnej w Polsce. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym osoby z nami współpracujące poszerzają umiejętności oraz doświadczenie. Poszukujemy osoby, która posiada: ? Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem ? Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne ? Znajomość wewnętrznych procesów obsługi klienta i reklamacji ? Mile widziane - minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: ? Aktywna obsługa dotychczasowych klientów ? Telefoniczne przeprowadzanie kompleksowego doradztwa w zakresie doboru produktu ? Kontakt z klientami w celu ich utrzymania przez cały okres trwania umowy oraz za przedstawienie oferty kontynuacji

Wymagania

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz: ? Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę po 3 miesiącach) ? Gwarancja podstawy wynagrodzenia 2000 zł ? Dodatkowe, wysokie prowizję za efektywność ? Pracę w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej ? Doskonalenie swoich umiejętności negocjacyjnej z klientem biznesowym oraz indywidualnym ? Poszerzania kompetencji miękkich poprzez udział w programach szkoleniowych realizowanych przez zewnętrznych trenerów ? Pełne wyposażenie stanowiska w niezbędne narzędzia pracy ? Darmowe zajęcia z języka angielskiego