projektpraca.eu

MAGAZYNIER

Firma KH - kipper Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 maja 2016
  • Ważna do: 20 czerwca 2016

Opis stanowiska pracy

Firma KH - kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, przyczep i naczep zatrudni na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie : - nadzór nad stanami magazynowym - przyjmowanie dostaw - wydawanie materiałów do produkcji - odbiór jakościowy i ilościowy materiałów - nadzór nad porządkiem na powierzonym stanowisku - prowadzenie dokumentów magazynowych - rozliczanie materiałów - obsługa skanera kodów kreskowych - praca w systemie dwuzmianowym. Oferujemy : - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - stabilność zatrudnienia - atrakcyjne wynagrodzenie. Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej. Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres Tomasz.Sornat@kh-kipper.pl, o temacie wiadomości: MAGAZYNIER

Wymagania

Wymagania : - znajomość obsługi komputera - prawo jazdy kategorii B - samodzielność i zaangażowanie - zdolności organizacyjne i komunikacyjne - znajomość branży motoryzacyjnej - znajomość zagadnień gospodarki magazynowej i obsługi kodów kreskowych.