projektpraca.eu

Elektryk utrzymania ruchu

Adecco Poland
  • Dodano: 06 maja 2016
  • Ważna do: 31 maja 2016

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki na stanowisku: - Prowadzenie prac przy urządzeniach elektroenergetycznych; - Kontrola, przeglądy maszyn i urządzeń elektrycznych; - Nadzór nad gospodarką elektroenergetyczną; - Współpraca z serwisami i podwykonawcami; - Nadzór nad poprawną eksploatacją maszyn; - Usuwanie usterek; - Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn i urządzeń;

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie techniczne kierunkowe (technikum lub studia wyższe inżynier lub magister); - Mile widziane doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu; - Umiejętność naprawy i diagnozy urządzeń i maszyn oraz znajomość elementów elektrycznych; - Uprawnienia SEP do 15kV (dozór, eksploatacja); - Znajomość podstawowych układów sterownia napędów opartych o układy PLC; - Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z falownikami, sofstartami; - Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę; - Dynamizm, energia i dokładności w działaniu; - Pozytywne nastawienie; - Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań; - Mile widziane uprawnienia na urządzenia sortująco - kruszące Oferujemy: - Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; - Praca w miłej atmosferze;