projektpraca.eu

Tworzenie kartotek asortymentu w sklepie internetowym

F.H.U. KarMat Mateusz Kisiel
  • Dodano: 30 kwietnia 2016
  • Ważna do: 31 maja 2016

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do tworzenia kartotek asortymentu w sklepie internetowym. Gwarantujemy szkolenie i ciągłe konsultacje w razie potrzeb. Jest to praca dodatkowa w oparciu o umowę dla osób które chciałyby sobie dorobić. Opis stanowiska: - Tworzenie nazw oraz opisów produktów zgodnie z wytycznymi - Tworzenie tekstów/haseł SEO na podstawie szkolenia w firmie - Przypisywanie prawidłowych kategorii dla produktu w sklepie Oferujemy w pełni wyposażone stanowisko do w/w zadania. Warunki wynagrodzenia do ustalenia. Praca w siedzibie firmy w Górnie koło Kielc. Praca zdalna nie wchodzi w grę ze względu na dość częste konsultacje i nacisk na efektywność wykonywanego zadania.

Wymagania

- Doświadczenie w tworzeniu tekstów - Bardzo dobra umiejętność poruszania się w Internecie i wyszukiwania informacji - Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę - Kreatywność