projektpraca.eu

OPIEKA NAD MOBILNĄ SENIORKĄ - WORINGEN - OD ZARAZ

ANGELCARE24
  • Dodano: 29 kwietnia 2016
  • Ważna do: 08 maja 2016

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy opiekunki do podopiecznej, mieszkającej w małej miejscowości WORINGEN w BAWARII. Termin rozpoczęcia pracy: POCZĄTEK MAJA. PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta ma 85 lat, waży 60 kg, mierzy 160cm. Cierpi na demencję, ma przy tym trudności z komunikowaniem się. W nocy może zdarzyć jej się nietrzymanie moczu. Na co dzień porusza się przy pomocy balkonika. Mieszka sama w mieszkaniu, wyposażonym w Lift do wanny. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, samochód oraz Internet. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia. ZADANIA OPIEKUNKI: ? pomaganie przy wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz w korzystaniu z toalety; ? wspieranie w prowadzeniu gospodarstwa domowego (m.in. w sprzątaniu, gotowaniu, prasowaniu); ? spędzanie z podopieczną czasu (m.in. rozmowy, spacery, gry planszowe). OFERUJEMY: ? legalną i pewną pracę w Niemczech; ? ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; ? atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie; ? bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; ? organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży; ? opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; ? możliwość stałej współpracy. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Wymagania

? znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym; ? ukończony 25. r.ż.; ? doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; ? odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ? gotowość do wyjazdu na co najmniej 2 m-ce; ? prawo jazdy.