OPIEKUNKA NA ZASTEPSTWO DO SPOKOJNEJ SENIORKI - MONACHIUM - 19.05.

ANGELCARE24
  • Dodano: 29 kwietnia 2016
  • Ważna do: 08 maja 2016

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy opiekunki na zastępstwo do podopiecznej, mieszkającej w MONACHIUM (BAWARIA). Termin rozpoczęcia pracy: 19.05. PROFIL PODOPIECZNEJ: Pani Erika ma 85 lat, waży 47 kg przy wzroście 155 cm. Seniorka ma problemy z układem krążenia oraz z poruszaniem się ? jest osobą leżącą, używającą także wózka. Pani cierpi na osteoporozę, inkontynencje (zakładane są pieluchomajtki) i ma założony cewnik. Kobieta mieszka sama w mieszkaniu. Posiada specjalistyczne łóżko. W opiece nad nią pomaga Pflegedienst, która codziennie opróżnia cewnik, myje Panią oraz podaje leki. Często przyjeżdża również syn seniorki. Podopieczna jest bardzo spokojna, cierpliwa i miła. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia. ZADANIA OPIEKUNKI: ? wykonywanie codziennych czynności higienicznych oraz pomoc w roz- i ubieraniu; ? zmienianie pieluchomajtek; ? pomoc w transferze z/na wózek (razem z synem); ? zmienianie pozycji podopiecznej, aby uniknąć odleżyn (raz w ciągu nocy); ? prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, prasowanie, robienie zakupów); ? mobilizowanie seniorki do zachowania aktywności poprzez rozmowy oraz spędzanie z nią czasu. OFERUJEMY: ? legalną i pewną pracę w Niemczech; ? ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; ? atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie; ? bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; ? organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; ? opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; ? możliwość stałej współpracy. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Wymagania

? znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym; ? doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; ? odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ? gotowość do wyjazdu na 2 m-ce; ? mile widziana osoba niepaląca.