projektpraca.eu

doradca klienta Projekt informacyjny

Bpo Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 lutego 2016
  • Ważna do: 15 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Czy chcesz rozpocząć swoją karierę w najlepszym towarzystwie? Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje. Z naszą pomocą zdobędziesz cenne doświadczenie oraz stałe wynagrodzenie. Twoje zadania: - kontakt telefoniczny z klientami, - dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne doradztwo klientowi Wymagania: -komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych - wysokiego poziomu motywacji do pracy oraz samodyscypliny - otwartości na podejmowanie nowych działań - nastawienia na długofalową współpracę - samodzielności w realizacji powierzonych zadań

Wymagania

Oferujemy: - pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje i przygotowujących do pracy, - elastyczne godziny współpracy (możliwość wynegocjowania dogodnych godzin pracy) - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym i dynamicznym zespole - realizację projektu informacyjnego