Asystent projektanta instalacji sanitarnych - staż z możliwością zatrudnienia

Instytut OZE Sp. z o.o. ul. Skrajna 41 a, Kielce
  • Dodano: 12 lutego 2016
  • Ważna do: 31 marca 2016

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które pragną się rozwijać w branży budowlanej jako Asystenci projektanta / Projektanci instalacji sanitarnych, których cechuje ambicja, własna inicjatywa, ukierunkowanie na projekt, zaangażowanie, osoby, które nie boją się wyzwań i odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych zadań. Takie postawy cenimy i zapraszamy do współpracy. Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta projektanta instalacji sanitarnych będzie miała okazję pracować przy projektach budowlanych z branży odnawialnych źródeł energii / budownictwie niskoenergetycznym. Będzie brała udział przy innowacyjnych projektach. Będzie przygotowywała dokumentację projektową instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, wody i kanalizacji obiektów kubaturowych; specyfikację techniczną i schematów instalacji, rysunków lokalizacji oraz dokumentacji montażowej.

Wymagania

Wymagania: Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy przede wszystkim dużej chęci rozwoju w branży budowlanej i zaangażowania. Poza tym osoba na tym stanowisku powinna mieć ukończony kierunek (być w trakcie): Inżynieria środowiska, znać program AUTOCAD. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie instalacji sanitarnych (również praktyka, staż), oraz posiadać czynne prawo jazdy kat. B. Oferujemy: W zakresie współpracy z nami oferujemy przede wszystkim pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego, melioracyjnego i inne; pracę w młodym, bardzo ambitnym zespole; możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach merytorycznych, miękkich, wdrożeniowych; możliwość awansu i samodzielnego realizowania projektów, dostęp do najnowszej technologii, przyjazną atmosferę i warunki pracy, wsparcie w zakresie codziennej pracy. Inwestujemy w młodych, dlatego studenci oraz absolwenci mogą u nas odbywać praktyki i staże z możliwością dalszej współpracy.