projektpraca.eu

Specjalista ds. handlu - Kielce

Adecco Poland
  • Dodano: 10 lutego 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki na stanowisku: - Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę - Pozyskiwanie nowych Klientów - Budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy - Prowadzenie dokumentacji - Prowadzenie i aktualizacja bazy klientów - Praca stacjonarna oraz w terenie

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie wyższe - mile widziane wykształcenie w jednym z kierunków: ekonomia, poligrafia, marketing - Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku - Mile widziane doświadczenie w branży reklamowej lub poligraficznej - Praktyczna znajomość Pakietu MS Office - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i elastyczność - Samodzielność i odpowiedzialność - Efektywna organizacja czasu pracy - Orientacja na wyznaczone cele - Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach - Prawo jazdy kat. B - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę, - Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia uzależniona od wyników - Praca w przyjaznym zespole - Możliwość rozwoju zawodowego