projektpraca.eu

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Instytut OZE Sp. z o.o. ul. Skrajna 41 a, Kielce
  • Dodano: 10 lutego 2016
  • Ważna do: 31 marca 2016

Opis stanowiska pracy

- Sporządzanie dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, wody i kanalizacji obiektów kubaturowych; - Przygotowywanie specyfikacji technicznej i schematów instalacji, rysunków lokalizacji oraz dokumentacji montażowej; - Wspomaganie w zakresie prowadzonych projektów budowlanych; - Współpraca z innymi działami firmy;

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo lub Inżynieria środowiska; - Min. roczne doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie instalacji sanitarnych (również praktyka, staż) ? Biegła znajomość rysunku technicznego; - Znajomość programu AutoCad; - Prawo jazdy kat B - Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem; - Bardzo dobra organizacja pracy; ? Ukierunkowanie na projekt i odpowiedzialność za powierzone zadania; - Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość. Oferujemy: ? Możliwość stałej współpracy z firmą i stabilizację; - Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; - Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego, melioracyjnego i inne; ? Pracę w młodym zespole; - Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; - Możliwość awansu.