projektpraca.eu

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Instytut OZE Sp. z o.o. ul. Skrajna 41 a, Kielce
  • Dodano: 10 lutego 2016
  • Ważna do: 31 marca 2016

Opis stanowiska pracy

? Współpraca przy projektach budowlanych z branży odnawialnych źródeł energii; ? Pomoc w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych; ? Pomoc w bieżącej pracy biura projektowego; ? Pomoc przy opracowywaniu koncepcji i dokumentacji technicznych, w tym pozwolenia na budowę; ? Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

Wymagania

? Wykształcenie techniczne na kierunku: Konstrukcje budowlane; ? Min. roczne doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej, w tym pozwolenia na budowę (również praktyki i staże); ? Znajomość programu AutoCad; ? Zainteresowanie branżą odnawialnych źródeł energii; ? Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego; ? Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość; ? Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: ? Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; ? Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego, melioracyjnego i inne; ? Pracę w młodym zespole; ? Możliwość awansu; ? Możliwość zdobycia uprawnień projektowych; ? Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; ? Możliwość stałej współpracy z firmą.