projektpraca.eu

Grafik komputerowy

PROMOBILE.PL
  • Dodano: 09 lutego 2016
  • Ważna do: 20 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Opis zadań na stanowisku pracy: - Tworzenie banerów, grafik i sloganów reklamowych - Wystawianie i nadzorowanie aukcji allegro - Umieszczanie i zarządzanie produktami na www - Wykonywanie zdjęć i opisów produktów

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe - Perfekcyjna organizacja i umiejętność zarządzania czasem - Kultura osobista, komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne - Odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na sukces - Profesjonalna znajomość programów do obróbki graficznej: Photoshop + Illustrator bądź Corel czy Gimp (wymóg konieczny) - Znajomość pakietu Insert (Subiekt, Sello) będzie dodatkowym atutem - Znajomość budowy komputerów/laptopów i/lub nowych technologii będzie również dodatkowym atutem - Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Outlook); Oferujemy: Umowę o pracę na pełny etat Pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego Niezbędne narzędzia pracy oraz ciekawy system szkoleń Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mailowy lub osobiście w siedzibie firmy: ul. Sadowa 7, 25-028 Kielce Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."