projektpraca.eu

Szlifierz odlewów żeliwnych

Spółka EKOINNOWATOR Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 lutego 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: - Oczyszczanie/Szlifowanie odlewów żeliwnych szlifierką ręczną, kątową. Osobie zatrudnionej oferujemy: - Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, - Zarobki w euro płacone terminowo, - Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, - Zakwaterowanie i odzież ochronną / roboczą, - Opiekę polskiego koordynatora, - Przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy, - Zwrot podatku w Niemczech, - Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, CV zawierające dane kontaktowe i list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: rekrutacja.ekoinnowator@gmail.com Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - Doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach - Umiejętności pracy w zespole - Odpowiedzialności i zaangażowania - Przestrzegania zasad BHP - Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych i obsługi urządzeń transportu bliskiego będzie dodatkowym atutem - Ochota pracy do przyuczenia zawodu