projektpraca.eu

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

STUDIO JĘZYKA ANGIELSKIEGO ARTUR PĘKALA
  • Dodano: 29 listopada 2015
  • Ważna do: 31 grudnia 2015

Opis stanowiska pracy

ZATRUDNIONY LEKTOR BĘDZIE: - prowadził zajęcia językowe, - utrzymywanie kontaktów z uczestnikami kursów lub ich Rodzicami, - realizowanie programu dydaktycznego

Wymagania

OCZEKUJEMY: - doświadczenie w nauczaniu Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, - zaangażowanie w wykonywana pracę, - punktualność, - kreatywność, - uczciwość, OFERUJEMY: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju i podwyżki wynagrodzenia, - organizujemy szkolenia, - Najlepszych lektorów nagradzamy premiami oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia Mile widziani studenci ostatniego roku filologi angielskiej. Oferujemy stałe godziny pracy do czerwca 2016r