projektpraca.eu

Elekryk

Targi Kielce S.A.
  • Dodano: 27 listopada 2015
  • Ważna do: 11 grudnia 2015

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za wykonywanie usług elektrycznych zabezpieczających imprezy targowe oraz prace związane z infrastrukturą elektryczną firmy, w tym: - przygotowanie, obsługę i zabezpieczenie imprez organizowanych przez TK w zakresie elektroenergetycznym, - obsługę i konserwację instalacji elektroenergetycznych, - wykonywanie remontów i napraw instalacji elektrycznych wewnętrznych oraz urządzeń energetycznych.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk, energetyk, stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu, - wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym, - uprawnienia SEP (eksploatacyjne) min. do 1kv, - brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 1 m, - uprawnienia do obsługi podestów ruchomych mile widziane, - język angielski poziom komunikatywny, - dyspozycyjność. Oferujemy: - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - umowę o pracę na pełny etat, - pakiet socjalny. Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji do dnia 11.12.2015 na adres: rekrutacja@targikielce.pl lub dostarczyć bezpośrednio do firmy. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.