projektpraca.eu

Konsultant Orange- 1750- gwarantowana podstawa

BPO CENTER
  • Dodano: 25 listopada 2015
  • Ważna do: 02 grudnia 2015

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe, rozwijać swoje talenty? Jesteś otwartą i komunikatywną osobą? Dołącz do nas już dziś i zostań konsultantem na projekcie obsługowym abonamentów sieci Orange. Zakres obowiązków ? Obsługa telefoniczna obecnych klientów Orange ? Profesjonalne doradztwo w zakresie usług telekomunikacyjnych ? Przedstawienie ofert promocyjnych (pakietowanie + Internet LTE) ? Dbanie o dobry kontakt z klientem oraz wizerunek firmy Oferujemy : ? Stałe wynagrodzenie z możliwością wysokich premii (podstawa 1800zł + premie do 1400zł miesięcznie!) ? Możliwość stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ? Bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy ? Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy

Wymagania

Oczekujemy: ? Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w stałych godzinach ? Chęci do podnoszenia własnych umiejętności interpersonalnych ? Dużej komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów ? Wysokiej kultury osobistej PrzeŚlij nam swoje CV i w tytule wpisz ORANGE