projektpraca.eu

Monter/Spawacz

Adecco
  • Dodano: 25 listopada 2015
  • Ważna do: 11 grudnia 2015

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2043 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter - spawacz Nr ref. SMM/BEL/2015 Miejsce pracy: Belgia, Beveren aan de IJzer (Alveringem) Pracodawca / Branża: Budowa specjalistycznych maszyn do przemysłu i maszyn budowlanych. Produkcja części, linii montażowych. Opis stanowiska: Montaż, spawanie metalowych elementów przy pomocy planów technicznych.

Wymagania

Wymagania - min.3 lata doświadczenia jako spawacz - Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG dużych elementów - Umiejętność czytania rysunku technicznego - Znajomość języka angielskiego - Własny samochód Oferujemy: - Możliwość długoterminowej współpracy - Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z belgijskimi standardami - 12,5 ? brutto/h - Zakwaterowanie blisko miejsca pracy - Bony żywnościowe - stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z na adres e-mail: air.kielce@adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/