projektpraca.eu

Praca dla osób w każdym wieku

Agencja Pracy nr 3289
  • Dodano: 03 września 2015
  • Ważna do: 10 września 2015

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników produkcyjnych, do pracy przy taśmie, ewentualnie na magazynie. Proponujemy proste prace niewymagające wcześniejszego doświadczenia ani znajomości języka. Branże, w których oferujemy stanowiska pracy to elektroniczna, logistyczna i motoryzacyjna. Miejsce pracy - CZechy Wyjazd od zaraz! Kogo poszukujemy: kobiet, mężczyzn,par, osób nie pobierających renty ani emerytury, osób zarówno młodych jak i starszych. Zapewniamy: bezpłatny dojazd do pracy, bezpłatne zakwaterowanie, dobre stawki godzinowe uzależnione od kompetencji WAŻNE: dla osób, które wyjadą w ten weekend przewidziany jest bonus 100 EURO do pierwszej wypłaty. Wszystkie osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria zapraszamy do kontaktu z nami pod podanym numerem telefonu 537 601 610 oraz mailowo kielce@sexpres.cz

Wymagania

niekaralność bardzo dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna i manualna