projektpraca.eu

Pracownik ogólnobudowlany

Enerko Energy Sp z.o.o
  • Dodano: 02 września 2015
  • Ważna do: 30 września 2015

Opis stanowiska pracy

Enerko Energy Sp z.o.o jest firmą budowlaną działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa przemysłowego mającego na celu efektywne wykorzystanie energii. W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany Miejsce pracy: Kielce Nr ref: PO/08/2015 Zakres obowiązków: - udział w realizacji projektów w budownictwie energooszczędnym - praca na budowie w zakresie ogólnobudowlanym podłoża, zbrojeń - nakładanie struktury oraz inne prace remontowo- budowlane

Wymagania

Wymagania: - przynajmniej roczne doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych - czytanie rysunku technicznego - znajomość zasad wykonywania czynności w zakresie technicznym i jakościowym prac ogólnobudowlanych - znajomość zasad BHP na budowie - punktualność oraz motywacja do pracy - umiejętność pracy w zespole - odpowiedzialność za powierzone obowiązki i terminy oddania prac - prawo jazdy kat B Oferujemy: - możliwość współpracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży OZE - czynny udział w realizacji ciekawych projektów w zakresie budownictwa energooszczędnego - współprace w młodym, doświadczonym zespole - możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych. zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie swojej aplikacji CV na adres email: rekrutacja@ioze.pl Prosimy o wpisani nr ref stanowiska w treści maila oraz o dopisanie do aplikację zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekriutacji