projektpraca.eu

Kierownik Zakładu Mechanicznego

ZAKŁAD MECHANICZNY, SERWIS SAMOCHODOWY Janów k. Kielc
  • Dodano: 31 lipca 2015
  • Ważna do: 31 sierpnia 2015

Opis stanowiska pracy

Nadzór nad organizacją, logistyką i prawidłowym przebiegiem procesów napraw w zakładzie mechanicznym (serwisie samochodowym), Kierowanie zespołem podległych pracowników, Prowadzenie dokumentacji osobowej oraz technicznej, Zaopatrzenie, Kontakt z klientem określający zakres usług oraz podział zadań wśród podległych pracowników, Nadzór i egzekwowanie zgodności prac z przyjętą technologią i wymaganiami jakościowymi, Udział w odbiorach technicznych i jakościowych.

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne lub pokrewne, Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik samochodów osobowych, Bardzo dobra znajomość organizacji pracy warsztatu samochodowego, Bardzo dobra znajomość mechaniki pojazdowej i procesów napraw, Umiejętność zarządzania zespołem, Umiejętności organizacyjne, Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, Wysokie poczucie odpowiedzialności oraz samodzielność, Zainteresowanie motoryzacją i nowinkami technicznymi. Oferujemy: Stałe zatrudnienie, Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Dużą indywidualność w działaniu, Bardzo dobrą atmosferę pracy, Możliwość rozwoju zawodowego, Atrakcyjne warunki współpracy.