projektpraca.eu

Blacharz i lakiernik - praca na stałe w Niemczech

Deutsch-Polnische Gesellschaft Sachsen-Anhalt
  • Dodano: 29 lipca 2015
  • Ważna do: 23 sierpnia 2015

Opis stanowiska pracy

Praca na stałe w Niemczech! Renomowany zakład mechaniki samochodowej za naszym pośrednictwem poszukuje BLACHARZY oraz LAKIERNIKÓW do pracy w nowoczesnych warsztatach blacharsko-lakierniczych w Magdeburgu i Wernigerode. Gwarantowana legalna niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne i atrakcyjne niemieckie warunki płacowe i możliwość elastycznego czasu pracy. Oferujemy bezpłatną pomoc przy znalezieniu mieszkania (tanie zakwaterowanie już z wyposażeniem), przy wszystkich formalnościach związanych z pracą i zamieszkaniem w Niemczech oraz pomożemy w znalezieniu kursów języka niemieckiego. Oferujemy pracę legalną i tylko u sprawdzonych pracodawców. Prosimy o kontakt i aplikacje na adres: mail@dpg-sachsen-anhalt.de

Wymagania

Doświadczenie w zawodzie. Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym (nie jest to wymóg).