projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Scandica
  • Dodano: 29 lipca 2015
  • Ważna do: 31 lipca 2015

Opis stanowiska pracy

Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych ?Zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów ?Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu ?Budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami ?Utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług ?Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

Wysokich umiejętności logicznego i analitycznego myślenia ?Dobrej organizacji pracy własnej i trafnego określania priorytetów ?Skuteczności w działaniu i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań ?Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu i w dynamicznym środowisku pracy ?Zaangażowanie i silna motywacja do pracy ?Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.