projektpraca.eu

SPECJALISTA DS. EKSPORTU na rynek włoski

JEZIERSKI MARKOWE OKNA Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 lipca 2015
  • Ważna do: 31 lipca 2015

Opis stanowiska pracy

bieżąca obsługa Klientów zagranicznych ? rynek włoski, dbanie o bardzo dobre relacje z Klientem, dbanie o dokumentację handlową (umowy, oferty, kartoteki CRM, itp.) weryfikowanie potrzeb Klientów oraz trendów rynkowych, nadzór nad współpracą i realizacją zamówień, pozyskiwanie oraz budowanie bazy nowych Klientów, przygotowywanie wycen dla Klientów. Oferujemy pracę w znanej i innowacyjnej firmie produkcyjnej, stałą formę zatrudnienia, wynagrodzenie stałe + premia, szkolenia teoretyczne i praktyczne.

Wymagania

wykształcenie min. średnie, bardzo dobra znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży okiennej zaangażowanie i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów, akceptacja zmian i otwartość na nowości, biegła obsługa komputera, zmysł techniczny, wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, dobra organizacja czasu pracy.