projektpraca.eu

Specjalista ds. handlowych

Telmag Sp. z o. o.
  • Dodano: 03 lipca 2015
  • Ważna do: 31 sierpnia 2015

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. handlowych -usługi montażu i konserwacji wind i platform przyschodowych Zakres obowiązków: ? Poszukiwanie nowych Klientów w województwie świętokrzyskim i ościennych ? Przygotowywanie ofert handlowych w sektorze prywatnym i publicznym , ? Nawiązywanie i budowanie trwałych i efektywnych relacji oraz współpraca z Inwestorami, ? Śledzenie możliwości inwestycyjnych na rynku polskim, ? Prowadzenie spotkań inwestycyjnych, ? Raportowanie z wykonywania bieżących zadań, ? Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

Wymagania

Wymagania: ? Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku związane z pozyskiwaniem klientów na usługi ? Umiejętności handlowo-negocjacyjne w zakresie sprzedaży usług , ? Umiejętność budowania trwałych relacji z Partnerami Handlowymi ? Wykształcenie wyższe lub średnie, ? Prawo jazdy kat B., ? Osoba pracowita, zorganizowana, samodzielna, uczciwa oraz rzetelnie podchodząca do powierzonych obowiązków, otwarta na uzyskanie nowych kwalifikacji, Oferujemy: ? Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premią za wyniki, ? Możliwość dalszego rozwoju i awansu, ? Szkolenia produktowe oraz warsztaty negocjacyjne.