projektpraca.eu

Praca tymczasowa w terminie 13- 31 lipca 2015!

Crafts
  • Dodano: 30 czerwca 2015
  • Ważna do: 12 lipca 2015

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Crafts poszukuje dla swojego Klienta w Kielcach kandydatów na stanowisko: Konsultant infolinii medycznej Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej w dniach 13 - 31 lipca. Po zapoznaniu się z ofertą prosimy o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=023c8757a13b472fae6312b60fde076b Obowiązki: - telefoniczna obsługa Pacjentów (połączenia przychodzące), - umawianie badań i konsultacji, - informowanie o przygotowaniu do badań i zabiegów.

Wymagania

Wymagamy: - dobrej dykcji oraz kultury języka, - umiejętności komunikacyjnych, - nastawienia pro Klient, - doświadczenia w obsłudze Klienta, - rzetelności, skrupulatności i odpowiedzialności. Oferujemy: - efektywną krótkoterminową współpracę z możliwością powtarzania jej w innych miesiącach w roku - pracę w godzinach 8.00 - 13.00 lub 15.00 - 20.00 - wynagrodzenie godzinowe - szkolenie przygotowujące do stanowiska w ramach godzin pracy