projektpraca.eu

Regionalny przedstawiciel Handlowy

Firma CK Tonery
  • Dodano: 28 maja 2015
  • Ważna do: 30 czerwca 2015

Opis stanowiska pracy

Kielecka firma przyjmie regionalnego przedstawiciela handlowego. Zakres obowiązków: współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży w powierzonym regionie, identyfikacja i aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie, przygotowywanie ofert, negocjacje i realizacja sprzedaży, profesjonalne doradztwo techniczne, podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, przygotowywanie raportów z własnej pracy.

Wymagania

Wymagania: wyższe wykształcenie (lub osoba w trakcie studiów), minimum 3 letnie doświadczenie w branży B2B, skuteczność w realizacji celów sprzedaży, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie, komunikatywna znajomość języka angielskiego, systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i współpracy w grupie, prawo jazdy kategorii B. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z działami administracji i IT. Zapewniona umowa o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz samochód służbowy, telefon i laptop.