projektpraca.eu

Pracownik pomocniczy w piekiarni

GRUPACON Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 maja 2015
  • Ważna do: 29 maja 2015

Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie. GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11246 Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukuje osób na stanowisko: Pomocnik w piekarni.

Wymagania

Wymagania: - książeczka sanepidu i orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych Obowiązki: - prace przy taśmie produkcyjnej - składanie kartonów, - pakowanie wyrobów - inne czynności pomocnicze Oferujemy: - umowę zlecenie - pracę w systemie 3-zmianowym - stawkę 11zł brutto/h OFERTA PRACY STAŁEJ Kontakt od pn-pt 8-16 tel 535 039 992 Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Grupacon Sp. z o. o.?