projektpraca.eu

Pracownik wakacyjny

OTTO Polska Sp. z o.o
  • Dodano: 18 kwietnia 2015
  • Ważna do: 30 kwietnia 2015

Opis stanowiska pracy

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik wakacyjny Numer referencyjny: KM/PW/04/NL/2015 Kraj: Holandia Miejsce pracy: Holandia Typ wakatu: praca tymczasowa Informacje o wakacie:Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę tymczasową Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia Zorganizowane zakwaterowanie i dojazdy do pracy Ubezpieczenie zdrowotne Opieka polskiego personelu Przejazd do Holandii w formie kredytowanej Obowiązki: Prace w magazynach , hurtowaniach, zakładach produkcyjnych ( min. spożywcze , odzieżowe, ze sprzętem elektronicznym ) , prace polegające na pakowaniu, sortowaniu, realizacji zamówień oraz przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania

Wymagania: Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy Dyspozycyjność na okres wakacji