projektpraca.eu

KEY ACCOUNT MANAGER

DS Smith Polska Sp. z o. o.
  • Dodano: 27 marca 2015
  • Ważna do: 30 kwietnia 2015

Opis stanowiska pracy

?reprezentowanie firmy w kontaktach z kluczowymi klientami ?rozwijanie biznesu poprzez budowanie długofalowej formy współpracy z przydzielo-nymi klientami ?współpraca z innymi komórkami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu in-formacji i zapewnienia wysokiego standardu obsługi klienta ?przygotowanie ofert dedykowanych pod potrzeby klientów ?sporządzanie umów handlowych ?prowadzenie negocjacji handlowych ?monitorowanie rynku pod kątem konkurencji ?realizacja rocznego budżetu sprzedaży

Wymagania

?wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będą studia podyplomowe ?bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ?mile widziana znajomość drugiego języka obcego ?dobra znajomość programów MS Office ?umiejętność kompleksowego przygotowania ofert ?umiejętność przygotowania, analizy i rekomendacji warunków umowy handlowej ?umiejętność opracowania i realizacji strategii sprzedaży ?doskonała organizacja pracy własnej ?komunikatywność i otwartość ?dyspozycyjność Oferujemy: ?możliwości rozwoju w międzynarodowej i stabilnej firmie ?zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie ?narzędzia niezbędne do pracy