projektpraca.eu

MECHANIK NAZIEMNEJ FLOTY NA LOTNISKU

Adecco Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 marca 2015
  • Ważna do: 31 marca 2015

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: Mech/L/Bel/03.15 Miejsce pracy: BELGIA Opis stanowiska pracy: ? utrzymanie, serwis i naprawa naziemnej floty na lotnisku, ? naprawa maszyn, pojazdów dla lotnictwa cywilnego (holowniki, schody pasażerskie, ładowarki, transportery paletowe, ładowarki taśmowe itp.) ? praca na podstawie dokumentacji technicznej ? praca poprzedzona 2 miesięcznym kursem językowym na terenie Polski

Wymagania

? Wykształcenie techniczne, mechaniczne ? Min. 2-3 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na stanowisku związanym z mechaniką, utrzymaniem pojazdów dla lotnictwa cywilnego, ? Doświadczenie z mechaniką samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, ? Doświadczenie z silnikami elektrycznymi oraz diesel ? Prawo jazdy kat.B, możliwość zabrania samochodu ? Umiejętność czytania rysunku technicznego ? Motywacja do nauki języka niderlandzkiego Oferujemy: ? Stawka początkowa 13 ? brutto / 1h + vouchery żywieniowe ? Intencja tylko długiego zatrudnienia ? Zapewnione ubranie robocze ? Opiekę koordynatora na miejscu ? Bezpłatny, 2 miesięczny kurs językowy na terenie Polski, w trakcie kursu zapewnione jest bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie.