projektpraca.eu

Mechanik wózków widłowych

Adecco Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 marca 2015
  • Ważna do: 31 marca 2015

Opis stanowiska pracy

naprawy bieżące i konserwacja wózków widłowych

Wymagania

? Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako mechanik wózków widłowych ? Profilowe wykształcenie ? Język angielski na poziomie minimum dobrym ? warunek konieczny ? Znajomość teoretyczna oraz doświadczenie w mechanice, diagnostyce i naprawie układów elektrycznych ? Doświadczenie z marką Mitsubishi jako atut ? Prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia operatora wózków widłowych Oferujemy: Przed wyjazdem w Polsce: ? W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu ? Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego ? Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii. W Norwegii: ? Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy ? Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy ? Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności ? Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy ? Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii ? W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p.