projektpraca.eu

Certyfikowany webdeveloper - bezpłatne szkolenia

Topas Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 lutego 2015
  • Ważna do: 16 marca 2015

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach Certyfikowany webdeveloper: Programowanie stron internetowych w HTML i CMS, Profesjonalne tworzenie aplikacji internetowych, Bazy danych w serwisach internetowych. W ramach ścieżki oferujemy przystąpienie do dwóch zewnętrznych egzaminów EduWEB: egz Certyfikowany praktyk HTML oraz egz. Certyfikowany praktyk PHP&MySQL.

Wymagania

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających jednostkę organizacyjną na terenie woj. świętokrzyskiego. Projekt przewiduje szkolenia wyłącznie dla kadry przedsiębiorstw, które dotychczas nie korzystały ze wsparcia w ramach Działania 8.1 POKL. Grupę docelowa w projekcie stanowią pracownicy przedsiębiorstw prowadzących działalność wyłącznie w branżach: handel i usługi, posiadających minimalna wiedzę bazową.