projektpraca.eu

Technolog

Firma "KH-KIPPER" w Kajetanowie
  • Dodano: 29 stycznia 2015
  • Ważna do: 20 lutego 2015

Opis stanowiska pracy

producent zabudów na samochody ciężarowe, przyczep, naczep i urządzeń hakowych poszukuje osoby na stanowisko: TECHNOLOG Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc Opis stanowiska: -bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; -tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej; -obsługa maszyn CNC (robot spawalniczy, wypalarka plazmowo-gazowa) w zakresie przygotowania programów;

Wymagania

Wymagania: -znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; -znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (SolidWorks, AutoCad); -umiejętność pracy w zespole; -kreatywność, innowacyjność; -chęć rozwoju i dalszej nauki, -samodzielność przy realizacji zadań; Oferujemy: -ciekawą i dynamiczną pracę ; -możliwość rozwoju zawodowego; -pracę w międzynarodowym środowisku; -pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.