projektpraca.eu

Specjalista/ka ds. pozyskiwania funduszy

Fundacja na rzecz promocji zdrowia PULS
  • Dodano: 26 stycznia 2015
  • Ważna do: 15 lutego 2015

Opis stanowiska pracy

- Samodzielne pozyskiwanie środków na działalność statutową Fundacji ze środków Unii Europejskiej oraz innych źródeł. - Wyszukiwanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych/ zapytaniach cenowych oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej - Opracowywanie wniosków o dofinansowanie/finansowanie działalności statutowej Fundacji - Rozliczanie merytoryczne i finansowe projektów realizowanych przez Fundację - Zarządzanie realizowanymi projektami

Wymagania

- wykształcenie wyższego z zakresu finansów i rachunkowości, zarządzania, ekonomii, prawa, europeistyki i kierunków pokrewnych (dopuszczamy aplikacje studentów ostatniego roku) - znajomość dokumentów, procedur i wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczenia projektów - znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych - wiedzy dotycząca okresu programowania 2014-2020 - doświadczenia w pisaniu, realizacji i rozliczaniu projektów z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - min. 2-letnie doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie inwestycji ze środków unijnych w zakresie dotacji dla przedsiębiorstw, - doświadczenie w pisaniu i realizacji wniosków z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Polsko Amerykańskiej Fundacji Rozwoju Wolności i innych grantodawców - podstawowa wiedza z zakresu fundraisingu - swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu Windows - bardzo dobra organizacja pracy, wysokie kompetencje interpersonalne