projektpraca.eu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PROGRESS ACTIVE
  • Dodano: 23 stycznia 2015
  • Ważna do: 23 lutego 2015

Opis stanowiska pracy

PRZEDSTAWICIEL - DORADCA KLIENTA Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć: - sprzedaż usług - budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami - profesjonalne doradztwo i analiza potrzeb klienta - praca na terenie miejsca zamieszkania Jeżeli jesteś osobą samodzielną, nie lubisz przebywać w jednym miejscu, lubisz sprzedaż i kontakt z klientem, szukasz ciekawego, pełnego wyzwań zajęcia i wysokich zarobków ? ta oferta kierowana jest właśnie DO CIEBIE!!! ? W zamian oferujemy: - stałą, ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w miłym zespole - dostęp do floty samochodowej - tablet, telefon komórkowy oraz nowoczesne aplikacje przeznaczone do komunikacji - elastyczne godziny pracy - bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagradzania (od 2 500 do 10 000 PLN netto) - profesjonalne szkolenia - wsparcie działu Call Center (większość spotkań dla handlowców umawiana jest przez biuro). - stałe wsparcie Kierownika Regionalnego.

Wymagania

-Dobry kandydat na przedstawiciela powinien: - posiadać prawo jady kat. ?B? - być osobą samodzielną i zorganizowaną - powinien prezentować wysoki poziom etyki zawodowej, posiadać dobrą prezencję i wysoką kulturę osobistą ? Miło będzie nam widzieć dodatkowe cechy: - chęć uczenia się i osiągania celów - głód sukcesu i gotowość do podejmowania wyzwań - umiejętność samodzielnej pracy