projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy

AGENCJA REKLAMOWA - DRUKARNIA Kielce
  • Dodano: 23 stycznia 2015
  • Ważna do: 31 stycznia 2015

Opis stanowiska pracy

- rozbudowa sieci sprzedaży i opieka nad pozyskanymi Klientami w wyznaczonym regionie - realizacja planów sprzedaży - profesjonalna obsługa Klienta, - udział w akcjach marketingowych - tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i marki wśród odbiorców

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie - co najmniej roczne doświadczenie w branży reklamowej lub poligraficznej - udokumentowane sukcesy w sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów - łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów - samodzielność w działaniu i duża determinacja do realizacji stawianych celów - dyspozycyjność - znajomość środowiska MS Office, - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - udział w pełnym wyzwań przedsięwzięciu - atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy - narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy - możliwości rozwoju zawodowego CV oraz list motywacyjny wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prosimy wysyłać na adres:... Przedstawiciel handlowy Świętokrzyskie Kielce - image 2 Przedstawiciel handlowy Świętokrzyskie Kielce - image 3 Przedstawiciel handlowy Świętokrzyskie Kielce - image 4 Wróć Wyślij Wyświetleń:672 Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą Treść wiadomości... Dodaj załącznik Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB